YouTube şikayetleri ve video kaldırtma

YouTube şikayetleri ve video kaldırtma

YouTube şikayetleri ve video kaldırtma

Ülkemizde ve dünyada çevrimiçi video izleme platformu olarak en çok tercih edilen YouTube’da, bazen istenmeyen görüntülerin yayınlandığına şahit olmaktayız. Bu tür videolar, ortalıkta olmaması gereken bilgileri, iftiraları, karalamaları, cinsel istismar görüntülerini, yalan haberleri ve daha birçok itibar zedeleyici içerikleri barındırıyor olabilir. Bize, özgürce istediğimiz içeriğe ulaşma imkanı veren internet dünyasının bir sınırı olduğunu gösteren bu durumlar karşısında harekete geçmek gerekebilir. YouTube video şikayeti veya YouTube video kaldırma konusunda doğru bilgiye sahipsek, bu tür yayınların önüne geçebiliriz. Öyleyse, rahatsız edici videoları YouTube ve benzeri platformlardan nasıl kaldırabiliriz?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

YouTube şikayetleri ve video kaldırtmaYouTube video şikayetiniz eğer geçerli YouTube video silme kurallarına uygunsa, site üzerinden kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Kaldırma talebinizi YouTube veya Google Destek üzerinden gerçekleştirirsiniz. YouTube platformu, hakaret, şiddet, kötü niyetli reklam, telif hakkı ihlali, kişilik hak ihlalleri veya müstehcenlik gibi içeriklerin yayınlandığı birçok videonun kaldırılmasında kullanıcılarına destek olmaktadır. Ancak bazı video ve kanallar kurallara uygun bulunabilir ve site üzerinden silinmeyebilir. Bir başka durum ise, videoların silinse bile farklı YouTube kanallarında veya farklı sitelerde yeniden ortaya çıkabilmesidir. Peki, YouTube görüntü şikayetimiz sonuçsuz kalırsa ne yapmalıyız?

YouTube videolarının altında bulunan şikayet bölümünden kaldırılmasını istediğiniz videolar için başvuruda bulunduğunuzda, ortalama bir gün süre içerisinde kaldırılma işlemi yerine getirilir. Bu süre sonrasında kaldırılmadığında kanal yöneticisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buna rağmen videonuz kaldırılmıyorsa veya kaldırılan videonun ileride tekrar internette dolaşmasından endişe ediyorsanız, hukuki girişimlerde bulunabilir ve uzman bir ekipten yardım alabilirsiniz.

Distile Danışmanlık, internet sektörüne adım attığı 2010 yılından bu yana pek çok kullanıcının video şikayet sorununa çare üretmiştir. Uzman ekibimizle, hukuki ve teknik adımları atarak YouTube başta olmak üzere, birçok internet sitesinden video kaldırma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizi çeşitli nedenlerle rahatsız eden içerikleri kaldırıyor, gerektiğinde YouTube kanal kapatma çalışmaları yapıyoruz. YouTube video şikayeti nasıl yapılır ve videolar kalıcı olarak nasıl silinir, diye merak ediyorsanız, bizi arayabilir, teknik ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir