YouTube üzerinden görüntüleri kaldırma

YouTube üzerinden görüntüleri kaldırma

YouTube üzerinden görüntüleri kaldırma

İnternet teknolojisinin yaygınlaşmasıyla telefonlarımızdan, tabletlerimizden ve bilgisayarlarımızdan, günün her anında internet sitelerine kolayca erişebilir hale geldik. Yaygınlaşan internet kullanımı, her internet kullanıcısını aynı zamanda internetin konusu haline getirebilmektedir. Kişilik haklarını veya telif haklarını ihlal eden görüntülerin internette dolaşır hale gelmesi herkesin başına gelebilecek, sıkıntılı bir sürecin başlangıcıdır. İnternet yasalarıyla konulan kuralların ihlal etmesi, yurtdışında bulunan internet sitelerindeki görüntülerle mücadele edilememesi veya aynı görüntülerin farklı internet sitelerinde yeniden ortaya çıkabilmesi gibi durumlar nedeniyle internetten görüntü silme mücadelesi yorucu bir hale gelebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

YouTube üzerinden görüntüleri kaldırma2005 yılında internet dünyasına katılan ve zaman içinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan You Tube platformu, yukarıda bahsettiğimiz istenmeyen içeriklerin yayınlanabildiği en yaygın adreslerden biridir. Google tarafından satın alınan ve neredeyse her internet kullanıcısının sürekli olarak ziyaret ettiği bu platformda yayınlanan içeriklerin kaldırılması için destek hizmeti sunulmaktadır. Google destek veya YouTube destek ile video kaldırmak için şikayetinizi belirtmelisiniz.

Genellikle, kişilik haklarına saldırı veya hakaret içeren içeriklerin YouTube’dan silinmesi işlemi bu başvuruyla yerine getirilebilir. Ancak tüm başvuruların kabul edilmesi her zaman mümkün olmamasıdır. Merkezi USA, Kaliforniya olan YouTube internet platformunda o ülkenin kural ve kanunları geçerlidir. Dolayısıyla, ülkemizden veya başka ülkelerden yapılan video kaldırma başvuruları (farklı dillerden veya yasalardaki farklılıklardan dolayı) her zaman başarılı yanıtlar vermemektedir. YouTube’dan video kaldırmayla ilgili olarak en sık aldığımız şikayetler şöyledir:

 

YouTube video şikayetim dikkate alınmıyor!

YouTube’da istenmeyen görüntülerim dolaşıyor!

YouTube’da telif haklarım ihlal ediliyor!

YouTube’dan hakaret içeren videoları silemiyorum!

YouTube’dan video kaldırmak için nereye başvurmalıyım?

YouTube’a erişim engeli nasıl yapılır?

YouTube video kaldırma başvurum yanıtsız kaldı, ne yapmalıyım?

YouTube’dan kaldırdığım videolar yeniden yayınlanıyor!

YouTube kanal şikayeti nasıl yapılır?

YouTube kanal kapatma nasıl yapılır?

YouTube’da videolarım çalınıyor!

 

Size, kişiliğinize, ticari hayatınıza, çevrenize veya topluma zarar veren video içeriklerini YouTube’dan kaldırmada sorun yaşıyorsanız, uluslar arası düzeyde içerik kaldırma işlemleri yapacak, uzman bir ekiple çalışmalısınız. Distile Danışmanlık, tüm hukuki ve teknik çalışmaları sizin yerinize yapar ve istediğiniz videolar internetten kolayca kaldırılır. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir