Youtube Videolarını 72 saatte Siliyoruz

Youtube Videolarını 72 saatte Siliyoruz

YOUTUBE VİDEOLARINI 72 SAATTE SİLİYORUZ

Videolarınızı silmek için aşağıdaki işlemi yapabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
  1. YouTube ana sayfasına girin.
  2. Kanalım seçeneğine tıklayın.
  3. Video yöneticisi seçeneğine tıklayın.
  4. Ekrana videolarınız geldikten sonra silmek istediğiniz videonun sol yanındaki kutucuğu işaretleyin ve onaylayın.
  5. İşleminiz tamamdır.

Youtube Videolarını 72 saatte Siliyoruz

Bu yöntemle kendi ürettiğiniz ya da YouTube’a kendi yüklediğiniz videoları yine kendi hesabınızdan silebilirsiniz. Fakat silmek ya da silinmesini istediğiniz diğer videolar için bu yöntem bir işe yaramamaktadır. Üstelik sildiğiniz kendi yüklediğiniz video bile geçen süre zarfında başkaları tarafından indirildi ise bir süre sonra karşınıza yeniden çıkabilmektedir.

İzniniz dışında sizin sayfanızdan alınarak başka yerlerde yayınlanan videoların silme ve kaldırma işlemi için profesyonel desteğe ihtiyacınız var. İşte burada biz devreye giriyoruz ve YouTube videolarını 72 saatte siliyoruz Videoları geliştirdiğimiz özel yöntemlerle kalıcı olarak siliyoruz. Bir süre sonra tekrar karşınıza çıkmıyor. Kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Bu bilinç ile hızlı ve etkili bir şekilde sorunlarınıza çözüm sunmakta ve ihtiyacınız olan desteği sağlamaktayız.

Bir Talimatınız Yeter

Başkasının yüklediği ve sizin için uygun olmayan içeriği bulunan videolar sizin talimatınız ile çok hızlı bir şekilde tarafımızca kaldırılmaktadır. İddia ediyoruz YouTube videolarını 72 saatte siliyoruz İmajınızın korunmasına dair internet içerik yönetimi hizmeti, yasal yollara başvurulması ve takibi, düzeltme ve özür yayınlanması ve takibi, uygun olmayan içeriklerin silinmesi konularında destek vermekteyiz.

‘Bana ait eski bir video var ve bunun kaldırılmasını istiyorum.’ ‘YouTube’a kız kardeşimin videosu yüklenmiş. Derhal kaldırılmasını istiyoruz. Lütfen yardım edin.’ ‘Eski sevgilim geçmişteki güzel anılarımızı şantaj olarak kullanmak için YouTube’a koymuş. Kaldırtmak için ne yapmam gerekiyor?’ diyorsanız bir tık mesafesi yakınınızdayız. Kurumsal ve bireysel sorunlarınıza çözüm sunuyoruz ve YouTube videolarını 72 saatte siliyoruz

Verilen Desteğin Kapsamı Nedir?

5651 sayılı kanun çerçevesinde YouTube’da yer alan video içeriği nedeni ile kişilik hakları ihlal edilen, maddi ve manevi zarara uğrayan ya da uğrayabilecek kişi ve kurumlara bu süreçte bilişim desteği ile birlikte adli sürecin takibi konusunda da destek verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir