Youtube Videolarını Siliyoruz

Youtube Videolarını Siliyoruz

Youtube Videolarını Siliyoruz

Teknoloji çağı ile beraber kişisel saldırı niyeti taşıyan ya da uygun olmayan içerikli video ve resimlerinde yayınlanmaları da yaygınlaşmış durumdadır. Özellikle youtube da video kaldırmak ya da silmek isteyenler için bu mümkün olabilmektedir.  Bunun için yapılması gereken işlemler çok daha kolaydır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bazı videoları kendiniz youtube kanalına yüklediğiniz için kendi kanalınız içinde yer alan bu videoyu sil seçeneği ile silebilirsiniz. Ancak sizin sildiğiniz video belirli bir zaman içinde başkaları tarafından indirilmiş ve başka yererde paylaşılmış ise bu duruma sizin müdahaleniz biraz daha zor olabilmektedir.

Bilişim Sorunlarında 5651 Sayılı Kanun Diyor Ki

Ana yasa kanunları içerisinde 5651 sayılı kanun gereğince YouTube’da yer alan video içeriği sebebi ile şahsi kişilik haklarının ihlali, maddi ve manevi zarara uğrayan ve ya uğrayabilecek olan kişi ve kurumlara bu aşamada bilişim sorunları desteği ile birlikte adli sürecin takibi yapılması konusunda da destek alınabilmektedir.

Youtube Videolarını SiliyoruzBu madde kuralları sınırlarında kalarak distile ailesi her türlü youtube kanalları gibi birçok yerde paylaşılan tüm videoları çok kısa sürede sizi yormadan sizin adınıza yapmaktadır. Çok uzun bir süredir video silme ve kaldırma gibi birçok bilişim sorunlarına ve davaların bakma hizmeti vermektedir. Baktığı tüm sorun ve davaları olumlu sonuçlara en kısa sürede ulaştırmıştır.

Distile İle Youtube Da Video Silmek Ve Kaldırmak

Yılların kandırdığı tecrübe ile halen hizmet vermeye devam ettiği video kaldırma ve silme, fotoğraf kaldırma ve silme, haber sitelerinden istenmeyen haberleri kaldırma ve silme, telif haklarını koruma, marka ve şirket ihlalini koruma gibi birçok bilişim sorunlarını sizlerin adına çok hızlı çözmektedir.

Uzman ve teknik bilgilere sahip olan Distile ile youtube da video silme ve kaldırma hizmeti almak çok kolaydır. Sadece distile sitesindeki iletişim bilgileri ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sizden gelen her türlü bilişim sorunlarında büyük bir titizlik ve hızlı çözüm odaklı çalışan tecrübeli distile ekibi gerekenden fazla yasal bilgilere sahip olduğundan kaldırılması gereken tüm içerikleri sorun yaşamadan kaldırtmakta ve ya sildirtmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir