YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan YouTube, dünyanın en çok kullanılan video barındırma ve paylaşım sitesidir. YouTube 2005 yılından bu yana internet dünyasının parçasıdır. İnternet kullanıcılarının büyük bölümünün bu internet sitesini, hemen hemen her gün ziyaret ettiği bilinmektedir. YouTube video paylaşım sitesine üye olmak ve YouTube’da video paylaşımı yapmak çok kolaydır. Amatör internet kullanıcılarının bile rahatça paylaşım yapma kolaylığının olması, aynı zamanda bazı sorunları beraberinde getirmektedir. Özgürce ve kolayca video yükleme yapılan sitede şahsımızı, kurumumuzu veya toplumu rahatsız edecek içerikler yer alabilir, telif ihlalleri söz konusu olabilir. Bu nedenle, takipçilerimize tarafından merak edilen YouTube’dan video kaldırma konusunu incelemeye karar verdik.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

YouTube sitesi şikayet merkezi olan, içerikler hakkında site üzerinden uyarı yapabileceğiniz bir platformdur. Ancak, bazı durumlarda YouTube video şikayetleri konusunda hukuki yolların izlenmesi gerekir. Sizi rahatsız eden, itibarınızı zedeleyen veya size ait videoları YouTube’dan kaldırmak için hem teknik, hem de yasal süreçleri iyi bilen bir destek ekibine ihtiyacınız olabilir. Sizi veya markanızı rahatsız eden içeriklerin YouTube’dan kaldırılması için, geçerli sebeplerinizin olması ve kurallara uygun bir talepte bulunulması gerekir. İnternetten video kaldırılması ile ilgili gerekli kurallar konusunda Distile Danışmanlık ekibinden bilgi alabilirsiniz.

İnternette telif hakkı kuralları ve itibar korunması konusunda profesyonel bir ekibe sahip Distle Danışmanlık, YouTube video silme hizmetleri başta olmak üzere, birçok içeriğin internetten kaldırılması konusunda çözümler sunmaktadır. Hakkınızda olumsuz izlenim yaratılacak haberlerin internetten kaldırılması, olumsuz yorumların internetten kaldırılması ve arama motorlarından resimlerin silinmesi gibi, geniş bir yelpazeye sahip hizmetlerimizden siz de kolayca yararlanabilirsiniz.

 

YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

 DİSTİLE DANIŞMANLIK ile internetteki başarınızı siz belirleyin…

  • İnternette itibarınızın korunmasını tesadüflere bırakmayın. Milyonlarca veriyi takip ederek, sizinle ilgili her türlü olumsuz içeriği internetten kaldıralım.
  • İnternette güçlü bir şekilde var olmak ve sosyal medyanın gücünü daha etkin kullanmak için, yeni nesil sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizle sizi tanıştıralım.
  • Olumsuz içerikleri, olumu içeriklere dönüştürelim ve marka değerinizi arttıralım.

Soru, görüş ve önerileriniz için:

+90 850 885 1012

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir