www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
YouTube'a video kaydımı yüklemişler! | Distile

YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

YouTube’a video kaydımı yüklemişler!

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan YouTube, dünyanın en çok kullanılan video barındırma ve paylaşım sitesidir. YouTube 2005 yılından bu yana internet dünyasının parçasıdır. İnternet kullanıcılarının büyük bölümünün bu internet sitesini, hemen hemen her gün ziyaret ettiği bilinmektedir. YouTube video paylaşım sitesine üye olmak ve YouTube’da video paylaşımı yapmak çok kolaydır. Amatör internet kullanıcılarının bile rahatça paylaşım yapma kolaylığının olması, aynı zamanda bazı sorunları beraberinde getirmektedir. Özgürce ve kolayca video yükleme yapılan sitede şahsımızı, kurumumuzu veya toplumu rahatsız edecek içerikler yer alabilir, telif ihlalleri söz konusu olabilir. Bu nedenle, takipçilerimize tarafından merak edilen YouTube’dan video kaldırma konusunu incelemeye karar verdik.

YouTube sitesi şikayet merkezi olan, içerikler hakkında site üzerinden uyarı yapabileceğiniz bir platformdur. Ancak, bazı durumlarda YouTube video şikayetleri konusunda hukuki yolların izlenmesi gerekir. Sizi rahatsız eden, itibarınızı zedeleyen veya size ait videoları YouTube’dan kaldırmak için hem teknik, hem de yasal süreçleri iyi bilen bir destek ekibine ihtiyacınız olabilir. Sizi veya markanızı rahatsız eden içeriklerin YouTube’dan kaldırılması için, geçerli sebeplerinizin olması ve kurallara uygun bir talepte bulunulması gerekir. İnternetten video kaldırılması ile ilgili gerekli kurallar konusunda Distile Danışmanlık ekibinden bilgi alabilirsiniz.

İnternette telif hakkı kuralları ve itibar korunması konusunda profesyonel bir ekibe sahip Distle Danışmanlık, YouTube video silme hizmetleri başta olmak üzere, birçok içeriğin internetten kaldırılması konusunda çözümler sunmaktadır. Hakkınızda olumsuz izlenim yaratılacak haberlerin internetten kaldırılması, olumsuz yorumların internetten kaldırılması ve arama motorlarından resimlerin silinmesi gibi, geniş bir yelpazeye sahip hizmetlerimizden siz de kolayca yararlanabilirsiniz.

 

 DİSTİLE DANIŞMANLIK ile internetteki başarınızı siz belirleyin…

  • İnternette itibarınızın korunmasını tesadüflere bırakmayın. Milyonlarca veriyi takip ederek, sizinle ilgili her türlü olumsuz içeriği internetten kaldıralım.
  • İnternette güçlü bir şekilde var olmak ve sosyal medyanın gücünü daha etkin kullanmak için, yeni nesil sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizle sizi tanıştıralım.
  • Olumsuz içerikleri, olumu içeriklere dönüştürelim ve marka değerinizi arttıralım.

Soru, görüş ve önerileriniz için:

+90 850 885 1012

 

 

 

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN