YouTube’ta adım geçiyor nasıl kaldırtabilirim?

YouTube’ta adım geçiyor nasıl kaldırtabilirim?

YouTube’ta adım geçiyor nasıl kaldırtabilirim?

Farklı alanlarda, milyonlarca kullanıcıyı bir araya getiren YouTube, kuşkusuz günümüzün en sık ziyaret edilen video barındırma sitelerinden biri haline geldi. 2005 yılında kurulan YouTube internet sitesi, yalnızca video içeriklerinin yayınlandığı bir platform olmakla kalmayarak, canlı yayın ve 360 derece görüntü gibi özellikleriyle, kullanıcılar tarafından çok beğenilen geliştirmelere sahip bir site olma ayrıcalığına sahip. Ülkemizde de yoğun olarak ziyaret edilen bu video paylaşım sitesinde içerik yayınlamak oldukça kolay. Farklı kullanıcıların, özgürce içerik yayınlamasının beraberinde getirdiği bazı sorunlar de yok değil. Bu sorunlardan biri de şahıs, marka veya şirketimize ait istenmeyen içeriklerin yayınlanabilmesi. Bize en sık gelen soruların başındaysa “YouTube’da adımın geçtiği videoyu nasıl silebilirim?“, sorusu gelmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

YouTube’ta adım geçiyor nasıl kaldırtabilirim?YouTube video barındırma sitesinde kasıtlı veya kasıtsız olarak itibarımızı lekeleyecek görüntü içeriklerinin yer alması mümkün. Bu videolar şahsımızı, toplumu, sevdiklerimizi, kurum veya marka değerimizi doğrudan etkileyebilir. Rahatsız edici, küçük düşürücü veya karalayıcı bu tür videolarla mücadele etmek için, internet sitesinin iletişim-yardım bölümlerini kullanabiliriz. Ancak YouTube’dan video kaldırmak her zaman kolay bir süreç olmamaktadır. Bununla birlikte, YouTube üzerinde yer alan bu tür videoların başka paylaşım sitelerinde yer alabildiğine veya farklı kullanıcılar tarafından tekrar YouTube platformu üzerinden yayınlanabildiğine tanık olmaktayız. Peki, böyle bir durumda ne yapmalıyız? İnternetten kalıcı olarak video silmek mümkün müdür?

İnternetten ve YouTube’dan Video Silmek

YouTube gibi, yurtdışı menşeili internet sitelerini yasal ve teknik olarak takip edecek profesyonel bir destek alarak, sizi rahatsız eden video içeriklerini internetten kaldırma şansı bulabilirsiniz. Distile Online danışmanlık ekibi, internette itibarınızı koruyan birçok hizmeti bir arada sizlere sunmaktadır. İnternetten içerik kaldırma hizmetlerimizden yararlanarak, internet dünyasında daha güven ve huzur içerisinde yer alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz temel çalışmalardan bazıları şöyledir:

YouTube’dan kalıcı video kaldırma

Facebook’tan video silme

Twitter’dan video kaldırma

Instagram’dan video silme

Google’dan video kaldırma

Yandex’ten video kaldırma

Vimeo’dan video silme

Scorp’tan video kaldırma

Periscope’dan video silme

İnternetten gizli videoları silme

 

İletişim İçin:  +90 850 885 1012

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir