Youtube’tan Video Kaldırma

Youtube'tan Video Kaldırma

   YOUTUBE’DAN VİDEO KALDIRMA MACERASI

Youtube sosyal paylaşım sitesi herkesin ortak paylaşım alanı haline gelmiş bir site kuşkusuz. Milyonlarca kişi videolarını bu site aracılığı ile paylaşıyor. Hiç tanımadığı kişilere bile ulaşma fırsatını buluyor. Tabi ki her güzelliğin olduğu gibi bu güzel uygulamanın da bir bedeli ve kendine özgü yan etkileri var. İstediğiniz içerikleri paylaşma şansı kadar istemediğiniz içeriklerle karşılaşma şansınız(şanssızlığınız)da var.  İster kişisel olsun ister şirketsel şayet herhangi bir karalama yada itibarsızlaştırma girişimi ile karşı karşıya kaldıysanız bu durum karşısında elbette ki çaresiz değilsiniz. Youtube’dan video kaldırma mevzusu ile ilgili tüm detayları sitemizden öğrenebilir karşı karşıya kaldığınız sıkıntıya kesin çözümü sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz.
youtubeda-kalici-müdahele

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kalıcı Müdahale

Sitemiz Youtube’dan video kaldırma konusunda profesyonel destek sağlamaya hazırdır. Youtube’da kaldırılmasını istediğiniz içeriği kalıcı olarak tamamen siler. İtibar yönetiminin oldukça önemli olduğu günümüzde hakkınızda yada şirketinizin hakkında yayınlanan videolar itibarınıza zarar verebilme potansiyeline sahiptirler. Bu riski göze almamak adına bizden yardım talep edebilir ve kesin sonucu kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.

youtubedan-video-kaldirma

Youtube’dan Kendi Yüklediğiniz Videoyu Nasıl Kaldırırsınız?

Bilgisayarınızdan Youtube video yöneticinize gidin ve silmek silmek istediğiniz videoların yanındaki onay kutusunu tıklayın. Ve video yöneticisinin üst kısmından İşlemler>Sil tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Android’den bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız  YouTube hesabınızda oturum açın.Hesap simgesine hafifçe dokunun.Videolarım’ı seçin.Silmek istediğiniz videoya gidin.Videonun yanından menü simgesine  hafifçe dokunun.Sil’i seçin.

Youtube’dan video kaldırma işlemini sitemiz aracılığı ile yada kendi çabanız ile yapmanızın hemen ardından kimse o videoyu görüntüleyemez. Arama sonuçlarında bulamaz. İtibarın neredeyse her şey anlamına geldiği günümüzde sitemizin verdiği hizmet oldukça önemlidir. Sizde şayet Youtube’dan video kaldırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize başvurmak.

Youtube’tan Video Kaldırma” te bir düşünce

  1. Pingback: Haber sildirme ve Google haber içerikleri sonuçlardan kaldırma | haberaksaray.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir