www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Youtube'tan Video Kaldırma | Distile

Youtube’tan Video Kaldırma

   YOUTUBE’DAN VİDEO KALDIRMA MACERASI

Youtube sosyal paylaşım sitesi herkesin ortak paylaşım alanı haline gelmiş bir site kuşkusuz. Milyonlarca kişi videolarını bu site aracılığı ile paylaşıyor. Hiç tanımadığı kişilere bile ulaşma fırsatını buluyor. Tabi ki her güzelliğin olduğu gibi bu güzel uygulamanın da bir bedeli ve kendine özgü yan etkileri var. İstediğiniz içerikleri paylaşma şansı kadar istemediğiniz içeriklerle karşılaşma şansınız(şanssızlığınız)da var.  İster kişisel olsun ister şirketsel şayet herhangi bir karalama yada itibarsızlaştırma girişimi ile karşı karşıya kaldıysanız bu durum karşısında elbette ki çaresiz değilsiniz. Youtube’dan video kaldırma mevzusu ile ilgili tüm detayları sitemizden öğrenebilir karşı karşıya kaldığınız sıkıntıya kesin çözümü sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz.
youtubeda-kalici-müdahele

Kalıcı Müdahale

Sitemiz Youtube’dan video kaldırma konusunda profesyonel destek sağlamaya hazırdır. Youtube’da kaldırılmasını istediğiniz içeriği kalıcı olarak tamamen siler. İtibar yönetiminin oldukça önemli olduğu günümüzde hakkınızda yada şirketinizin hakkında yayınlanan videolar itibarınıza zarar verebilme potansiyeline sahiptirler. Bu riski göze almamak adına bizden yardım talep edebilir ve kesin sonucu kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.

youtubedan-video-kaldirma

Youtube’dan Kendi Yüklediğiniz Videoyu Nasıl Kaldırırsınız?

Bilgisayarınızdan Youtube video yöneticinize gidin ve silmek silmek istediğiniz videoların yanındaki onay kutusunu tıklayın. Ve video yöneticisinin üst kısmından İşlemler>Sil tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Android’den bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız  YouTube hesabınızda oturum açın.Hesap simgesine hafifçe dokunun.Videolarım’ı seçin.Silmek istediğiniz videoya gidin.Videonun yanından menü simgesine  hafifçe dokunun.Sil’i seçin.

Youtube’dan video kaldırma işlemini sitemiz aracılığı ile yada kendi çabanız ile yapmanızın hemen ardından kimse o videoyu görüntüleyemez. Arama sonuçlarında bulamaz. İtibarın neredeyse her şey anlamına geldiği günümüzde sitemizin verdiği hizmet oldukça önemlidir. Sizde şayet Youtube’dan video kaldırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize başvurmak.Bizi Arayın

1 Yorum

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN