Arama Önerilerini Temizleme

Günümüzde arama sonuçları gittikçe anlamlanmaya ve akıllılaşmaya başladı diyebiliriz. Biz henüz yazamadan bizim yazacağımız ve arayacağımız sonuçları öneren Google bunu tabi ki tahmin ederken birkaç yöntem kullanıyor. Bu yöntemlerin başında bulunduğumuz konumda benzer şekilde yapılan aramalar geliyor. Eğer bulunduğunuz semtte ya da şehir de yapılan aramanın bir benzerini yapacak gibi yazmaya başlıyorsanız siz henüz birkaç kez klavyeye dokunup birkaç harf girdiğinizde Google arayacağınız şeyi önünüze döküyor.

Distile olarak Google ‘ın yaptığı bu arama sonuçlarına müdehalelerde bulunabiliyor ve istenmeyen arama önerilerini ya da ilgili aramaları sonuçlardan kaldırabiliyoruz. 2010 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Distile Danışmanlık’a 0850 885 10 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bize arama önerisi olarak sizi rahatsız eden ve Google ya da Yandex üzerinde görünmesini istemediğiniz içerikleri [email protected] ‘ye iletebilir ya da teklif formu aracılığıyla teklif alabilirsiniz. Adınızı ya da şirketininizin adını yazdığınızda hiçbir şekilde olumsuz bir öneride bulunulmaması için bizimle iletişime geçin.

Arama Önerilerini TemizlemeUzun yıllardır internet üzerinden kaldırılması istenen ya da görünümünün engellenmesi istenen içerikler konusunda hizmet vermekte ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Distile, sizin belirlemiş olduğunuz spesifik içerikler üzerine de çalışma yapmaktadır. Sadece Google arama motoru üzerinden haber kaldırmak ile yetinmez ilgili içeriği kaynaklarından kalıcı olarak siler. Haber sitelerinden haber sildirtme, uygunsuz veya istemediğiniz fotoğrafları kaldırmak, video kaldırmak (Youtube’dan video sildirmek) sadece Google, Yandex veya Bing üzerinden yapılması mümkün olmayan bir işlemdir, yapılan işlemler hukuki çalışmalar ile birlikte sistemli ve stratejik yürütülmesi gerekmektedir.

Distile, internet üzerinden kaldırmak istediğiniz içerikleri, uluslararası hukuk ağı, alanında uzman teknik ekibi ve profesyonel medya ilişkileri departmanı ile hızlı ve kalıcı şekilde kaldırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir